Systemy zabezpieczeń
Wprowadzenie systemów zabezpieczeń to nic innego jak inwestycja we własny spokój i minimalizację ryzyka. Wdrażamy nowoczesne i sprawdzone rozwiązania gwarantujące satysfakcję. Na naszą ofertę składa się: stworzenie części pasywnej, to znaczy okablowania strukturalnego pod wybrane systemy, części aktywnej, czyli instalacji odpowiednich urządzeń takich jak wszelkiego rodzaju czujniki, czytniki kart czy kamery, instalacja oprogramowania oraz przeszkolenie z użytkowania wykorzystanej technologii.
Systemy p-poż
Aby zmniejszyć ryzyko pożaru oraz jego potencjalne skutki nasza firma oferuje instalcję systemów sygnalizacji pożaru (SSP) służących do wykrywania zagrożenia pożarowego, sygnalizowania i powiadamiania o pojawiającym się zagrożeniu oraz wykonywania funkcji sterujących co zapewnia skuteczną ewakuację i zapobiega rozprzestrzenianiu się ognia.

Oferujemy również instalację dźwiękowego systemu ostrzegania (DSO), który jest zintegrowany z SSP i spełnia funkcję alarmowania o zaistniałym zagrożeniu oraz nadaje komunikaty głosowe usprawniające ewakuację nie tylko w sytuacji pożaru ale też innych zagrożeń. DSO może spełniać też funkcje reklamowe lub być zainstalowany na potrzeby wewnętrznej komunikacji głosowej.
System telewizji dozorowej (VSS)
System telewizji dozorowej (VSS), oparty na technologii kamer CCTV inaczej zwany Telewizją Przemysłową, występuje bardzo często jako samodzielny system, mogący zapisywać obraz z wielu kamer. Pozwala na zapis w trybie ciągłym lub w razie aktywacji detektora ruchu. Czas rejestracji obrazu z kamer oraz możliwość jego odczytu określany jest przez użytkownika.

Zastosowanie monitoringu pozwala również na obserwację danych obszarów na żywo z urządzenia podpiętego do wewnętrznej sieci LAN lub posiadającego dostęp do internetu, które posiada odpowiednie oprogramowanie. Telewizję Przemysłową bardzo często łączy się z systemem SSWIN co daje możliwość stworzenia kompleksowego systemu ochrony.
Systemy sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN)
Tego rodzaju systemy stosuje się powszechnie w obiektach komercyjnych oraz w domach. Doskonale sprawdza się w zabezpieczeniu obiektu przed włamaniem, kradzieżą, napadem czy dewastacją. Standardowo taki system składa się z: centrali (gromadzi, przetwarza i zarządza danymi), czujek (wykrywają sygnały i uruchamiają alarm), sygnalizatorów (informują o wykryciu zagrożenia).

SSWiN można rozszerzyć również o bardziej zaawansowane moduły sterujące, dające możliwość na przykład włączania/wyłączania oświetlania, czy opuszczania rolet co przekłada się na dodatkowe zwiększenie komfortu użytkowania obiektu.
System zarządzanie budynkiem BMS
Inaczej automatyka budynkowa, czyli system automatycznego sterowania funkcjami technicznymi obiektu. Spaja ze sobą wszystkie lub część systemów/instalacji występujących w obiekcie w całość, dzięki czemu użytkownik może efektywnie i oszczędnie zarządzać wieloma systemami z jednego miejsca.

BMS doskonale sprawdza się w budynkach o dużej powierzchni takich jak biura czy obiekty użyteczności publicznej skutecznie podnosząc komfort zarządzania nimi. Dzięki BMS administrator może z jednego urządzenia całościowo sterować na przykład klimatyzacją, wentylacją, ogrzewaniem, oświetleniem i nagłośnieniem w całym budynku.
System kontroli dostępu (SKD)
Kontrola dostępu to najprościej mówiąc metoda zarządzania pracą drzwi, bram i szlabanów w danym obiekcie lub ich zespole. Pozwala administratorowi mieć pełną kontrolę nad tym kto jest upoważniony do korzystania z danych pomieszczeń lub stref. To rozwiązanie eliminuje konieczność posiadania mechanicznych kluczy zamieniając je na karty dostępu, kod pin, oprogramowanie w smartfonie lub nawet odcisk palca.
Skontaktuj się z nami!
Przesłano wiadomość!
Zamknij
Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie.